ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در طول ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر است، لیکن پردازش و ارسال سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری صورت می گیرد. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می ‌‏شوند.
کاربران در هنگام ثبت سفارش کالای مورد نظر خود، باید اطلاعات مربوط به فرم سفارش (نظیر آدرس، شماره تماس، ایمیل و ..) را با دقت و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس ‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

شرایط تعویض و مرجوع:

متاسفانه امكان تعويض يا مرجوعى كالاهايى كه شرايط زير را دارا باشند نخواهيم داشت زيرا تمام محصولات قبل از ارسال در مرحله كنترل كيفيت چك ميشوند.

محصولاتى كه به هر شكل استفاده شده تشخيص داده شوند.
محصولاتى نخ كش،كثيف،چروك،بوى عطربوی بدن يا هر گونه آسيبى نسبت به وضعيت اوليه شان داشته باشند.
محصولاتى كه در حراج يا ارسال رايگان خريد شده باشند.

هزینه بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی  آنها به دلیل انتخاب سایز اشتباه یا ثبت سفارش اشتباه میباشد برعهده خود کاربر میباشد و بسته ارسالی از جانب مشتری با نمونه محصول دیگری تعویض میشود.(مرجوعی ندارد،فقط تعویض)
بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر میباشد. توجه داشته باشید هرگونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی به عهده کاربر می باش
• در ایام فروش فوق العاده امکان تعویض و بازگشت کالا وجود ندارد.
• محصولاتی که دارای تخفیف هستند شامل مرجوع و  تعویض نخواهند بود.